(0372) 52-22-63

etcchv@ukr.net

Державне підприємство
«Чернівецький експертно-технічний центр Держпраці»

Чернівецький ЕТЦ

 “Державне підприємство “Чернівецький експертно-технічний центр Держпраці” —  підприємство, завдяки якому створюються безпечні умови праці.

Його діяльність спрямована, насамперед, на технічну підтримку державного нагляду, забезпечення виробничої безпеки шляхом проведення техоглядів та діагностики устаткування, обладнання, машин та механізмів, експертизи проектів, навчання з питань охорони праці,  та  інше.

Наше підприємство має сучасну матеріально-технічну базу та колектив висококваліфікованих професіоналів — технічних експертів, які пройшли підготовку та атестовані в Головному учбовому методичному центрі Держпраці.

На підприємстві впроваджена Система управління якістю, згідно з національним стандартом ДСТУ ІSО 9001-2001. 

На нашому сайті Ви знайдете корисну і потрібну інформації для себе і свого підприємства, яка слугуватиме своєрідним компасом у Вашій роботі зі створення безпечних, нешкідливих та здорових умов праці, які гарантовані Конституцією України.

Колектив Чернівецького ЕТЦ готовий до плідної співпраці для підвищення рівня промислової безпеки на Ваших підприємствах. 


Увага!

З 10 по 14 грудня  ДП «Чернівецький експертно-технічний центр Держпраці» долучається до проведення Всеукраїнського тижня права.

Шановні буковинці!
У рамках проведення Тижня права ДП «Чернівецький експертно - технічний центр» організовує надання фахової юридичної допомоги населенню з питань реалізації та захисту прав людини у межах компетенції відомства з питань промислової безпеки та  охорони праці  відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Правова допомога населенню надаватиметься щоденно з 10 по 14 грудня, з 10 до 17 години за адресою: м. Чернівці,  вул. Зелена, 3, другий поверх, ДП «Чернівецький експертно-технічний центр».

Крім того, свої запитання заявники можуть надсилати на електронну адресу підприємства:

e-mail: etcchv@ukr.net з поміткою «Для отримання правової допомоги».
 

Розпочато роботу органу з інспектування державного підприємства "Чернівецький експетроно-технічний центр Держпраці".

Докладніше про орган можна дізнатися ТУТ


 Тестові завдання з питань охорони праці


До уваги керівників і фахівців підприємств, установ та організацій


 

 

 
 

 

Національне агенство з питань запобігання корупції 

 ІV Міжнародна Конференція «Промислова безпека. Найкращі практики-2016»
nazk.gov.ua 

ІV Міжнародна Конференція

«Промислова безпека .

Найкращі практики-2016»

         

 Новини

05.12.2018
З 10 по 14 грудня ДП «Чернівецький експертно-технічний центр Держпраці» долучається до проведення Всеукраїнського тижня права.